Asilyapi.com Gururu

Türkiye'de online alışveriş denince aklınıza gelen ilk markalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz!

Türkiye'de alışverişin online adresi, en sevilen alışveriş sitesi asilyapi.com, Yapı sistemlerinde 100 den fazla kategoride 5 bin'den fazla ürünü milyonlarca müşteriye ulaştırıyor. 5 bini aşkın üyeye, en iyi ürünleri en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyor ve Türkiye online alışveriş siteleri arasında yıllardır bulunduğu zirveyi koruyor. Türkiye'nin her il ve ilçesine, her tarza, her yaşa, her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden ürün çeşitliliğiyle, alışverişte mesafeleri ortadan kaldıran asilyapi.com'da dünyaca ünlü markalara, en sevilen ürünlerden en çok ihtiyaç duyulanlara kadar binlerce ürünü bulabilirsiniz. Online alışveriş siteleri arasında yıllardır bir numara olma çabasını sürdüren, en sevilen ve en güvenilen online alışveriş sitesi olmayı başaran asilyapi.com, kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşamanızı hedefliyor. Bu yüzden geliştirdiği güvenli ödeme sistemleri, cazip ödeme koşulları ve taksit imkânları, hızlı ödeme, kolay iade, gibi hizmetleriyle online alışverişi kolaylaştırıyor, alışveriş deneyiminin kalitesini arttırıyor. 

100 den fazla kategori arasındaki dünyaca ünlü markaların en beğenilen dekorasyon ürünlerini, mobilya kulplarını, parke ürünlerini, boyaları, banyo aksesuarlarını ve kapı ürünlerini bulabilirsiniz. Dekoratif Ürünler kategorisi altına iç cephe ürünlerini, sehpaları, ahşap mozaikler gibi farklı ürünler bulabilirsiniz. Hırdavat bölümünde, Porselen Kulplardan, Kapı Kolu'na, Çekmece Sistemlerinden, İç ve Dış Cephe Boyalarına, Kapı Kolundan, Çekmece Sistemlerine kadar her türden ürün bulabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun, hızlı alışveriş için başka adres aramayın.

İnternet üzerinden alışveriş, en çok hassasiyet isteyen alışveriş türlerinden biridir. Gerek bütçe, gerek teknik donanım, gerekse tasarım bakımından onlarca alternatif arasından karar vermek, ihtiyaçlara en uygun ürünü satın almak zordur. Kıyaslamalar yapılır, yorumlar okunur, seçenekler arttıkça kafalar karışır. Asilyapi.com'da El Aletleri, Lake Kapı, Laminat Parke gibi çeşidi çok ve kafa karıştıran ürünler arasından farklı kategorilerde, farklı özelliklerde dünyaca ünlü markaların en popüler ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Satın alan müşterilerin yaptığı yönlendirici yorumları okumak kararınızı kolaylaştırabilir. En popüler olanlar, yeni çıkanlar, çok satanlar arasından dilediğinizi seçin, güvenle satın alın. En çok satan modelleri ya da yeni gelen ürünler arasında uygun ödeme koşullarıyla ayağınıza kadar gelsin. Fiyatlandırmalarımız arasında sadece kişisel ürünlerde değil, ofis ev ve apartmanlanıza özel projeler, müteahhitlere özel teklifklerde yer alıyor. Orijinal paket ve garantileriyle, asilpapi.com güvencesinde alışveriş fırsatınız varken zamanınızı boşa harcamayın, tek tıkla güvenli alışveriş yapma keyfini yaşayın.

İhtiyaçlar bir yana, söz konusu hediyeler olunca hepimiz daha özenli davranıyor, ince eleyip sık dokuyoruz. Özel günlerin en özel hediyesini vermek, sevdiklerimizi mutlu etmek için maddi, manevi çaba harcıyoruz. Sayısız hediye seçenekleri arasından en idealine karar vermek zor bir uğraş. Ne alacağınızı bilemediğiniz durumlarda da girin asiyapi.com'a, hediye seçimi konusundaki yönlendirmelerle hediye seçiminizi kolaylaştırın. Sevgililer Gününden yılbaşı hediyelerine kadar onlarca farklı özel gün ve kampanyalardan ve ürün çeşidi arasından dilediğinizi kolayca seçmenizi sağlayan kampanyalarımıza göz atın.

Evini güzelleştirmek, kullandığınız ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen siz değerli tüketiciler, dilerlerse asilyapi.com’dan anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabilirsiniz. Tespit için keşif, projelendirme ve sunulan projenin bütçelendirilmesini yapan asilyapi.com, uygulama aşamasında da kapsamlı hizmet vererek müşterilerimize komple çözümler sunuyoruz. asilyapi.com'un uzman, güler yüzlü kadrosu, ev dekorasyonuyla ilgili tüm karar süreçlerinde sizlere destek oluyor, ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularını yanıtlıyoruz. Her evin, kendine özgü bir hikayesi olduğuna inanan asilyapi.com, global trendleri yakından takip ederek, ev dekorasyonunda ön plana çıkan detayları belirliyoruz. Bir TIK' la herşey kapınızda sloganı ile çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimiz verdiği destek ile gururluyuz ve yarınlarımızdan umutluyuz.